O NAS

Zespół Copyriders

Czujesz zapach spalin? Tak, to my. Tylko w naszym wydaniu jest niezwykle aromatyczny. Wraz z nim w powietrzu unosi się świeża krew, polot i finezja. Kiedy wpadamy na kolejny odjechany pomysł, opony piszczą nawet na piasku, co dotychczas zdarzało się wyłącznie w amerykańskich filmach. Naszą domeną są teksty – rzecz jasna te zrywające asfalt, choć potrafimy zachować też pełną ogładę i szyk zdania, jak przystało na prawdziwych superbohaterów klawiatury. W zależności od Twoich potrzeb, nasze usługi mogą być szybkie jak ścigacz, mocne jak Harley czy też zwinne jak rower w miejskim korku. Pomożemy Ci rozhulać się po sieci niczym hulajnoga i zebrać plony jak traktor. Możemy śmiało powiedzieć, że przejęliśmy schedę po „Drużynie A” i „Motomyszach z Marsa”, realizując się w tworzeniu atrakcyjnych treści. Ty zaś możesz powiedzieć naprawdę głośno „Copyriders, mam dla was robotę!”.

O nas:

marcin

Marcin – wyzwoli Twoją komunikację z ram i schematów oraz sprawi, że w oczach potencjalnych klientów prezentować się będziesz majestatycznie niczym Harley, na szerokiej, amerykańskiej autostradzie. Przy tym twardo i nieustępliwie zawalczy o to, by licznik odwiedzin na Twojej stronie nabijał się tak samo szybko, jak kilometry pokonywane podczas motocyklowych wypraw. Kopniak, zapłon i konkurencja ogląda Twoje tablice rejestracyjne. Oczywiście te z tyłu. Pod warunkiem, że w ogóle zdąży je odczytać.

natalia copy5

Natalia – W pisaniu szybka jak ścigacz? Jasne. Szczególnie wtedy, kiedy tekst jest potrzebny na już albo na wczoraj.  300 km/h można równie dobrze porównać do 300 tys. znaków zapisanych na klawiaturze komputera. Do rozpędzenia się i napisania dobrego tekstu potrzebuje zaledwie chwili, każda minuta jest przecież cenna i trzeba ją dobrze wykorzystać. Gdzie kryje się nowoczesny i sportowy zderzak ?  W podejściu do każdego zlecenia. Okiem profesjonalisty ocenia, co jest ważne, nad czym szybko trzeba popracować, co ulepszyć. Zapamiętaj! Ten Copydriver zawsze spada na dwa koła, a konkurencję rozjeżdża niczym Chuck Norris stojący na skrzydłach samolotu.

bfdbfbfd

Dominik – od małego miał problemy z jazdą pod wpływem oranżady w proszku, którą w dużych ilościach wciągał z koleżkami pod szkolnym sklepikiem. Kartę rowerową otrzymał w prezencie na 18 urodziny, kiedy jego tato podpłacił w miejscowej hurtowni ze szprychami. Nie zwykł działać standardowo, co może nie podobać się CBŚ. Jego teksty są jednak oryginalne i zawodowe jak Tony Hawk  oraz niezwykle skuteczne jak jego hulajnoga, dzięki czemu sprawnie gubią i mocno ośmieszają peleton.

kmmkknnk

Karolina – Swoją zwinnością i sprawnością dotrze do każdego, nawet najbardziej niszowego tematu. Jazda na rowerze trójkołowym, wyczynowa, a może po bandzie? Bez problemu odnajdzie się w każdym zagadnieniu i sytuacji. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim potrafi doskonale wczuć się w rolę klienta i dopracować artykuł pod każdym istotnym dla niego względem. Następnie, w godzinach szczytu i z pozoru niegroźnie, zbliży się do konkurencji, zaatakuje i będzie się sukcesywnie oddalać, gdy ta pozostanie w wielokilometrowym korku.

eli44

Eliza – Wyznaje zasadę: kobiety na traktory – teksty na 200% normy! Wie, co zrobić, abyś poczuł mocny smak sukcesu i aromat obfitych żniw. Jest tajną organizatorką gangu traktorzystek, który zasiewa słowem nieużytki, przeistaczając je w ogrody botaniczne. Jej teksty są mocne jak wiejska naleweczka i ostre jak zabawa na dożynkach. Ta copyriderka dobrze wie, jak zasiać zainteresowanie i zebrać plony, prosto na Twoje biurko (czy tam konto bankowe).